Festiwal KONTEKSTY - 35 maja

35 maja
Opolski Teatr Lalki i Aktora im. A. Smolki
 
Spektakl prezentowany w ramach Festiwalu Teatralnego KONTEKSTY REDEFINICJE organizowanego przez Teatr Animacji w Poznaniu.
 
35 maja to barwna, pełna dynamicznych zwrotów akcji i zabawnych historii opowieść o chłopcu, który – wraz ze stryjem Nagietkiem i przyjaznym koniem Negro Kaballo – ruszył w drogę w poszukiwaniu Mórz Południowych. Zabawny, pobudzający wyobraźnię spektakl, pokazuje piękno relacji międzyludzkich oraz uświadamia, jak dzięki wyobraźni można poradzić sobie z problemami otaczającego nas świata, przezwyciężyć smutek i nie poddawać się.
Każda z przedstawionych w spektaklu historii kryje w sobie bardzo ciekawe przesłanie o tym jak ważne jest być sobą, poszukiwać szczęścia, mieć pasje, ufać bliskim, nie ulegać pokusom błyszczącego świata reklam i ruszać głową w codziennej gimnastyce naszej wyobraźni. Bo to właśnie w naszych myślach świat nie ma granic.

Scena Wspólna, 24 listopada, godz. 12.00
 
Twórcy:
Adaptacja: Malina Prześluga
Scenografia: Pavel Hubička
Muzyka: Piotr Klimek
Multimedia: Krzysztof Kiziewicz
Obsada: Mariola Ordak-Świątkiewicz, Agnieszka Zyskowska-Biskup, Zygmunt Babiak, Łukasz Bugowski, Krzysztof Jarota, Miłosz Konieczny, Andrzej Szymański
 
Zapraszamy dzieci od 7. roku życia.
Czas trwania: 75 minut

Wszystkie wydarzenia odbywają się na Scenie Wspólnej (Brandstaettera 1/Za Cytadelą).

Bilety - 25/23/20/14/2zł - ceny podane wzorem normalny/ulgowy/grupowy/KRD/opiekun grupy

Każdy widz musi mieć bilet, bez względu na wiek (dziecko, rodzic, opiekun).

System Bilety24 pobiera dodatkową opłatę. Fakturę za bilety zakupione online można uzyskać po zaznaczeniu odpowiedniej opcji podczas zakupu. CSD nie może wystawić faktury za transakcje zawarte z systemem biletowym.

Bilety do kupienia również w Centrum Informacji Miejskiej (ul. Ratajczaka 44).

Informacji udziela Marta Maksimowicz, tel. 884 936 747 oraz Lucyna Perz, tel. 61 646 44 73, email: rezerwacje@csdpoznan.pl

Możliwość zakupienie biletów przed spektaklem tylko w miarę dostępności miejsc. Płatność gotówką.

Szanowni Widzowie!
Informujemy, że osoby spóźnione nie będą wpuszczane na widownię a także nie otrzymają zwrotu pieniędzy za niewykorzystane bilety. Bardzo prosimy o punktualność.